Snowpark Torium

Mekan Adı: Snowpark Torium

Adres: Saadetdere Mah. E-5 üzeri Haramidere Esenyurt İstanbul
Telefon: 0212 699 69 70
Web: http://www.torium.com.tr/Snowpark
E Posta: snowpark@torium.com.tr

Torium Alışveriş Merkezi içerisinde yer alan Türkiye’nin ilk kar eğlence merkezi “Torium Snowpark” ise kış sporlarının yeni merkezi olmaya aday. Dört mevsim kış sporları ve kar eğlencesi yaşatmak üzere ilk konuklarını ağırlamaya başlayan snowpark’ta en düşük kar kalınlığı 50 cm’yi aştı. Snowpark’taki karın kalitesi Uludağ ve Kartalkaya gibi yüksek rakımlı yerlere yağan karın kalitesine eş değer.

İçerisinde kızaklı tüp kaydırak, 55 metre uzunluğunda 3 sıçrama rampalı snowboard parkuru, çift ahşap kızak rampası, halatlı dağ tırmanışı, kayak eğitim parkuru ve kar oyun alanı bulunan snowpark’’ın kayak ve snowboard eğitimleri vermeye uygun pistleri de bulunuyor.

Dünyanın en büyük alışveriş merkezlerinden Dubai Mall’un kayak merkezini de tasarlayan İngiliz mühendislik firması ASCL tarafından tasarlanan ve uygulanan “Torium Snowpark” 6 milyon Euro yatırımla hayata geçirildi.

Eğlence alanında 130 kişi, kayak ve snowboard pistlerinde ise 70 kişinin aynı anda yararlanabildiği Snowpark’ta, dileyenler kayak ve snowboard eğitimleri de alabilecek. Snowpark’ta her türlü kayak malzemesi de temin edilebiliyor.

Türkiye’nin ilk kapalı kar eğlence merkezi Snowpark’ta 4 mevsim kış sporları yapabilmek mümkün. Snowpark’ta 3 adet snowboard ve kayak pisti bulunuyor. Ayrıca bu pistlere ulaşım sağlayan 2 adet yürüyen bant bulunuyor. Snowpark’ta birçok eğlence alternatifiniz var. Snowpark bünyesindeki; kızak, halatlı dağ tırmanışı alanı, kar oyun ve yürüyüş alanları, asma köprüler, buz mağaralarıyla şehir hayatında farklılık arayanlara göre.

Türkiye Kayak Federasyonu`ndan lisanslı,Türkiye Şampiyonluğu`na ve uluslararası derecelere sahip eğitmenler tarafından özel ya da bireysel ders alabilirsiniz.

Bilet Fiyatları
Tam: 20 TL
İndirimli: 15 TL
Giriş ücretine mont, eldiven ve kar ayakkabıları kullanımı dahildir.
Back To Top