30 Ağustos Zafer Bayramı Sözleri

30 Ağustos Zafer Bayramı Sözleri Atatürk, 30 Ağustos Zafer Bayramı Sözleri Resimli, 30 Ağustos Zafer Bayramı Sözleri 2020,30 Ağustos Zafer Bayramı Sözleri Kısa, 30 Ağustos Zafer Bayramı Sözleri İnstagram

Eguzelsozler ile paylaşıldı okurlarına sunuyor en güzel sözleri Facebook ve Twitter vede WhatsApp da paylaşabilirsiniz duyulmamış en güzel sözler burada yerini alıyor. Sevdiklerinize paylaşınız.

Tarih boyunca destanlar yazan milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlu olsun.

Ne biz ne de her kıtada yaşamakta olan tutsak ve mazlum ulusları bundan sonra tutamayacaksınız. Mustafa Kemal ve Türkler ki kendileri için hazırlanan tabutu yayılmacıların başına geçirmişlerdir. Şimdi Dünyada başlarına tabutlar geçirilecek başkaları da benzer sonuçlara hazırlanmalıdırlar. M. Ali Cinnah

Harp zaruri ve hayati olmalıdır. Hayatı millet tehlikeye maruz kalmayınca harp bir cinayettir. Atatürk

Ulusumuzun milli mücadele sürecindeki en büyük adımı olan Büyük Taarruz Zaferinin 98. yıl dönümünde Mustafa Kemal Atatürk yüce ordumuzun elde ettiği zaferi bir kez daha gururla kutlar vatanı uğruna canlarını feda eden aziz şehitlerimizi bir kez daha saygıyla anıyoruz.

Kahraman atalarımızdan aldığımız güçle büyük önder Mustafa Kemal Atatürk’ün işaret ettiği çağdaş uygarlık yolunda kararlı bir şekilde ilerlemek ve ülkemizi çağdaş uygarlık düzeyinin üzerine çıkarmak için birlik ve beraberlik içerisinde var gücümüzle çalışacağız.

Ulusumuzun milli mücadele sürecindeki en büyük adımı; Büyük Taarruz Zaferinin 98. yıldönümünde Mustafa Kemal Atatürk ve ordumuzun elde ettiği zaferi bir kez daha gururla kutluyoruz.

Gençler! Geleceğe güvenimizi güçlendiren ve sürdüren sizsiniz. Siz almakta olduğunuz eğitimle bilgi ile insanlıkta üstünlüğün yurt sevgisinin düşünce özgürlüğünün en değerli örneği olacaksınız. Ey yükselen yeni kuşak! Cumhuriyeti biz kurduk onu yükseltecek ve yaşatacak sizlersiniz.

Geçmişi şanlı zaferlerle dolu olan büyük Türk Milleti’nin Zafer Bayramı kutlu olsun.

Bayrakları bayrak yapan üstündeki kandır. Toprak eğer uğrunda ölen varsa vatandır. Zafer Bayramınız kutlu olsun.

Türk Milleti yaşamış bağımsızlığı ettik bağımsız var olmalarının yegane koşulu olarak kabul etmiş cesur insanların torunlarıdır. Bu millet hiçbir zaman hür olmadan yaşamamıştır yaşayamaz yaşamayacaktır.

Büyük zaferler yalnızca büyük milletler tarafından kazanılabilir.

98 yıldır gurur kaynağımız olan Zafer Bayramımız kutlu olsun.

Tarih boyunca destanlar yazan aziz milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlu olsun.

30 Ağustos Zafer Bayramımız kutlu, Türk’ün asker ve bilgi orduları muzaffer olsun.

30 Ağustos’un Türkiye’nin geleceği için binlerce şehidin milli birlik ve beraberlik ruhu içinde canları pahasına özgürlük ve bağımsızlık meşalesinin sonsuza dek sönmemek üzere yakıldığı büyük bir zaferdir.

Ulusumuzun birlik ve beraberlik ruhunu tüm dünyaya gösterdiği Milli Mücadele sürecinin en büyük adımı Büyük Taarruz Zaferinin 98. yılını kutluyor başta Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları ile vatanı uğruna canlarını feda eden aziz şehitlerimizi bir kez daha saygıyla anıyoruz.

Bazı zaferler sonsuza dek kutlanır. Zafer Bayramı kutlu olsun.

Vatan toprağımızın düşman işgalinden kurtuluşunu ve ulusumuzun bağımsızlığını müjdeleyen 30 Ağustos zaferinin yıldönümünü milletçe birlik ve beraberlik içerisinde büyük bir gurur ve coşkuyla kutluyoruz. Yaşasın Türkiye Cumhuriyeti.

Tarihin altın sayfalarındaki yerini alan ve bağımsız yaşamak isteyen birçok ulusa da yol gösteren Kurtuluş Savaşı Türk milletinin ordusu ile birlikte yüce Atatürk’ün önderliğinde yazdığı kahramanlık destanıdır.

Zafer bayramımızın 98. Yılı Türk milletine hayırlı olsun.

30 Ağustos Zafer Bayramı sözleri Resimli

Konuya benzer diğer yazılar...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir