Aksaray otel ve aksaray otel fiyatları

Aksaray otel ve hotel fiyatları istanbul aksaray otel fiyatları listesi

1 Senator Istanbul Old City otel

istanbul aksaray Senator Istanbul Old City otel fiyatları 1 gece otel fiyatı en yüksek 300 tl en düşük 227 TL tek kişilik oda fiatları

2 The Marmara Pera otel

The Marmara Pera otel fiyatları en yüksek 406,08 Tl en düşük 225,60 tl arasında sitelere göre değişmekdedir.

The marmara pere otel hakkında bilgi

The Marmara Pera İstanbul, Taksim bölgesinde bulunmaktadır. Şehir merkezinde bulunan tesis, Atatük Havaalanı’na 22 km uzaklıktadır. Tesisin otoparkı mevcuttur. Tesis sadece oda konseptinde hizmet vermektedir.

Oda servisi hizmeti bulunmaktadır. Açık yüzme havuzunda eğlenerek serinleme imkanı bulabileceksiniz. Konaklamanız boyunca faydalanabileceğiniz TV, kablosuz internet, telefon ve oda kasası standart odalarda mevcuttur.

Tesiste bulunan ala carte restaurant, açık restaurant, kapalı restaurantta yemeklerinizi yiyebilirsiniz. Konferans, toplantı, kongre ve organizasyonlarınız için uygun bir oteldir. Keyifli vakit geçirmeniz için tesiste bar bulunmaktadır.

3 Barcelo Eresin Topkapı otel

Eresin Topkapi Hotel otel fiyatları en yüksek 460 TL ve en düşük 236 TL arasında siteler arasında değişmekdedir.

4 Lady Diana otel fiyatları

Lady Diana otel fiyatları en yüksek 260 tl en düşük 180 Tl arası değişmekdedir sitelere göre

Lady Diana Oteli İstanbul’da bulunan ve konuklarına 4 yıldızlı hizmet veren bir şehir otelidir. Otel konumu itibari ile Türk ve İslam Eserleri Müzesine 200 metre , Sokollu Mehmet Pasa Camiye 200 metre ve Sultan Ahmet Camiye 300 metre mesafede bulunmaktadır.

24 saat açık resepsiyon ve 24 saat açık oda servisi ile hizmet vermekte olan Lady Diana Otelinin içerisinde restoran,bar,danışma ve lobi de bulunmaktadır.

 

5 The Peak Hotel

The peak hotel Fiyatları En yüksek 500 Tl ve en düşük 200 Tl arasında Değişmekdedir.

1961 yılında tek yıldızlı, 35 odalı mütevazi bir otel olarak hizmet vermeye başlayan ve o zamanki adı “Yenişehir Palas” olan Otelimiz 1972 yılında İbrahim Şehitoğlu’nun satın almasıyla yeni bir yön bulmuştur.

İstanbul’un en eski otelci ailelerinden olan Şehitoğlu Ailesi tarafından satın alındıktan sonra1995 yılına kadar aralıklarla süren tadilatlar ve yenilenme sonucu 1995 yılında 90 oda ve 2 yıldızlı bir otel haline gelmiştir.

Konuya benzer diğer yazılar...

Bir cevap yazın