Avşa Adası Otelleri

Türkiyenin en çok tercih edilmekte olan tatil bölgesi olarak bilinmekte olan avşa adasında en güzel oteller tanıtıyoruz sizlere bu otellerde tatil firsatları ve kampanyalarından bahsedeceğiz gideceğiniz en güzel otelleri sizlere tavsiye etmekte olan netistanbul.com ile aradığınız uygun ve ucuz otelleri bulabilmeniz için çalışmalarımız devam ediyor avşa tatil firsatlarından faydalanmak için aşağıdaki otelleri inceleyebilirsiniz.

Avşa Adası Otelleri 5 yıldızlı

Tüm otelleri bulmanız ve tatiller etmeniz için elimizden gelenleri yapmaktayız sizler için 5 yıldızlı uygun herşey dahil otelleri tanıtmak ve tavsiye etmek için aracılık yapmaktayız. oteller de tatil firsatlarından yararlanmak ve uygun firsatlar ile tatile doyacaksınız.!

Avşa Otelleri Herşey dahil

Avşa da en uygun herşey dahil oteller için sizlere sunacağımız otellerde tatil yapabilirsiniz türkiyenin en çok tercih edilmekte olan avşa adasında oteller hakkında bilgileri ön planlarımız ile sunmaktayız ziyaretçilerimiz için faydalı bilgilerimiz ile avşa da otel arama derdiniz kalmayacaktır.

Avşa Adası otel Fiyatları 2022

Fiyat konusunda özel günler ve kurun oynaması nedeni ile fiyatları paylaşmama kararı almaktayız fiyatlar sürekli değişmekte olduğu için net fiyatları otelleri aramanız esnasında öğrenmek mümkündür. fiyat konusunda en detaylı bilgileri oteller vermektedir sizde hemen beğendiğiniz oteli arayak fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Avşa Adası Otel Tavsiyeleri

Sunduğumuz oteller ve tavsite etmekte olduğumuz otelleri seçereke uygun fiyatlarından faydalanmak ve uygun fiyatlar ile odanızı tutabilirsiniz aşağıdan seçebilirsiniz beğendiğiniz otelleri ve özelliklerini paylaştık sizler için.


Avşa Otel Beyaz Saray

Beyaz Saray Otel ile şimdi iletişime geçerek deniz manzaralı odanızı seçebilirsiniz.

Adres: Beyazsaray Koyu Avşa Adası Marmara, 10375 Balıkesir

Telefon: (0266) 896 13 13


Altınkum Tatil Konakları

Altınkum Tatil Konakları’nda yerinizi hemen ayırtmak ve rezarvasyon yapmak için hemen aşağıdaki telefonlardan randevu ve rezarvasyon yaptırabilirsiniz alyın kum tatil konaklarında yerinizi ve odanızı ayırtınız.

https://www.altinkumtatilkonaklari.com/

Adres: Yiğitler Mahallesi, Altınkum Mevkii, Avşa Adası, 10940 Balıkesir 

Telefon: 0532 430 65 73


Ayanya Beach Bungalows

Tatil planlarını hemen ayarlamak için aşağıdaki telefondan hemen yerinizi ayırtınız tatil hazırlıklarınıza başlayınız Ayanya Beach Bungalows tatil sizi beklemektedir.

Adres: Avsa Mh. Ayanya Çınar Koyu Avşa, Balıkesir

Telefon: 0 (537) 959 57 59

E-mail: info@ayanyabeach.com

Bir cevap yazın