Beşiktaş Otelleri + Tavsiye + Fiyat + Fırsat + Uygun

Netistanbul otel rehberi olarak bu konumuzda İSTANBUL beşiktaş otelleri sizlere tanıtacağız rezarvasyon yaptırabilirsiniz

beşiktaş’taki oteller isimleri

Sevgili ziyaretçilerimiz sizlere beiktaştaki otellerin isimlerini bu sayfa aracılığı ile öğrenmiş olacaksınız sizlere otel isimleri hakkında detaylı bilğileri netistanbul ayrıcalığı ile paylaşmış bulunuyoruz.


beşiktaş’taki lüks oteller

İstanbul da beşiktaşta binlerce otel bulunmaktadır bize en lüks olan otelleri bu sayfa aracılığı paylaşacağız sizde kalmak istediğiniz lüks ötelleri tercih edebilirsiniz.

Beşiktaş, 5 yıldızlı lüks otelleri derlemi bulunmaktayız aşağıdan adres ve telefon numaralarına ulaşabilirsiniz tutmak istediğiniz otelden rezarvasyon yada fiyat bilgisi almak için seçeceğiniz otelin telefonundan direk olarak istediğiniz bilgileri alabilirsiniz

Nedir bu Bilgiler diye soracak olursak otelde havuz yada spa gibi farklı aktiviter bulabilirsiniz sevgiliniz yada eşiniz ile güzel özel günlerde farklı değişikler yapmak isterseniz bu tarz bilgileri otelin müşteri hizmetleri ile konuşabilirsiniz. genellikle 5 yıldızlı oteller de havuz veya spa yada muhteşem akşam yemeği gibi yada sabah kahvaltısını otelin muhteşem restorasyonuna kapılarak güzel bir kahvaltı yapabilirsiniz sevdikleriniz ile netistanbul sizlere oteller hakkında bilgileri aktarmaktadır.


Beşiktaş Otelleri 4 Yıldız

4 yıldızlı oteller de beşiktaş bölğesinde çok vardır ve sizlere en güzel 4 yıldızlı oteller hakkında detaylı bilgilere ulaşmak için lütfen otelin resepsiyonu ile görüşerek bilgiye ulaşabilirsiniz 4 yıldızlı oteller 5 yıldızlı otellere göre bıraz daha fiyat konusunda ekonomik olmaktadır.


Beşiktaş Otel ucuz

Ucuz oteller düşük yıldızlı otellerden kaynaklı fiyatları bıraz daha ucuz olmaktadır bu ucuzluk nerelerden nelerden eksikleri vardır mesela sizlere akşam kahvaltısı vermezler yada bazı aktiviteleri yoktur, peki nedir bu olmayan aktiviteler havuz olmaya bilmektedir yada spa otelde olmamaktadır akam yemeği olmamaktadır.

Beşiktaş Otelleri Fiyatları

Otellerin fiyatlarını kesin bir şekilde paylaşamıyoruz ancak size fiyat aralıklarını söylemek isteriz.

5 yıldızlı otel fiyatları en düşük 600 tl en yüksek 2000 tl arasında değişme göstermektedir özel günlerde bu fiyat ikiye katlamaktadır.

4 Yıldızlı Otel Fiyatları, otelden otele fark olduğu için fiyat konusunda değişiklilik göstermektedir en düşük fiyat 500 TL ve En yüksek 1500 tl arasında Degişmektedir ve özel günlerde yılbaşı veya sevgililer günlerinde fiyatlar ikiye katlamaktadır.

Beşiktaş çarşı otel

Beşiktaş çarşı civarındaki otelleri aşağıda paylaştık sizde hangi otelleri tercih etmek isterseniz onu seçerek rezarvasyon yaptırabilirsiniz fiyat konusunda fiyatları öğrenebilirsiniz.

Tavsiye Ettiğimiz en popüler oteller aşağıda yer almaktadır.


Radisson Blu Bosphorus Hotel

Adres : Ortaköy, Çırağan Cd. No:46, 34349 Beşiktaş/İstanbul

Telefon : (0212) 310 15 00

Otel hakkında kısa bilgi : Spa, zarif bar, lüks restoran, ücretsiz kahvaltı ve kablosuz internet olanaklarıyla denize nazır otellerden birtanesidir.


Reklam : Burada yer almak isterseniz iletişim adresimizden iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın