Budapeşte’den Londra’ya

Avrupa’nın her iki tarafını da birer tane olsun görmek istedim mi hiç? Bu açılış gezisi dileklerinizi duyuyor ve cesurca çağrı cevaplıyor. Kuzeybatı yolculuğuna çıkmadan önce hikayeli ikili Budapeşte şehrinde başlayın. Boş zaman ton gerçekten istemediğiniz gibi Kraków ve Prag eski dünya mimari cazibeleri tarafından swooned olacağım anlamına gelir. Bisiklet turunda Berlin sokaklarını gezin. Bira bardak bira yudumlarken bundan nefesini yakalayın, ancak asla bitmeyeceğini dilerken.

Gün 1 Budapeşte

İstediğiniz zaman gelin.

2. Gün Budapeşte / Krakow

Macaristan’ın başkentini keşfetmek için boş zaman. Güzel Parlamento binasını kontrol etmeyi tercih edin, sokaklarda gezinin veya termal banyoları kontrol edin. Krakow’a geceleme treni.

3. Gün Krakow

Varışta oryantasyon yürüyün. Auschwitz’i ziyaret etmek, eski tuz madenlerini görmek için seyahat etmek veya Yahudi Mahallesini keşfetmek için şehirde kalmak için serbest zaman.

4. Gün Krakow / Prag

Gün boyunca Prag’a trenle gidin, sonra gerçek bir bira salonu ziyareti de dahil olmak üzere şehir etrafında bir oryantasyon yürüyüşünün keyfini çıkarın.

5. Gün Prag

Keşif için ücretsiz gün – Prag kale kompleksini kontrol edin veya Arnavut kaldırımı sokaklarını eski şehir ve Yahudi gettosu boyunca yürüyün.

6. Gün Prag / Berlin

Almanya’ya bir trenle binip Berlin’de bir yönlendirme yürüyüşünün keyfini çıkarın. Şehrin canlı gece hayatını kontrol edin.

Gün 7 Berlin

Berlin Duvarı, Brandenburg Kapısı ve Checkpoint Charlie Müzesi gibi şehrin birçok cazibe merkezini keşfetmek için boş zamanınız.

Gün 8 Berlin

Berlin’in etrafında bir bisiklet turu düzenleyin. Berlin Duvarı, Brandenburg Kapısı ve Checkpoint Charlie Müzesi gibi tarihi anıtları keşfetmek için boş zamanların keyfini çıkarın. Berlin’in ünlü gece hayatını keşfedin.

Gün 9 Berlin / Amsterdam

Trenle gidin ve Hollanda’ya girin.

10. Gün Amsterdam

Amsterdam’ı keşfetmek için ücretsiz bir gün geçirin. Kanallar aracılığıyla bir tur seçebilir, bir müzeye basabilir veya Red Light Bölgesi’nde dolaşabilirsiniz.

Gün 11 Amsterdam / Bruges

Pitoresk Bruges’i keşfetmek için oryantasyon yürüyüşünün ve boş zamanların keyfini çıkarın. Yerel bir çikolata mağazasını ziyaret etmeyi, bir Belçika gözetleme makinasında şımartmayı ya da yerel bir demlemek deneyin. Sante!

Gün 12 Bruges / Londra

Londra’ya giden bir otobüse bindin. Varışta tur sona eriyor.

Yazar: netistanbul

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir