Dogum Günü Hediyeleri

Ayrı olarak diğer tüm özel günlere kıyasla hediye alışverişinin yalnızca tek tarafa yapıldığı nadir günlerdendir. Düşünseniz eşinizin,sevgilinizin,annenizin veyahut babanızın doğum gününden daha özel başka bir gün var mı? Şayet yanıtınız hayır ise; doğum günü armağanı ile ilgili ayrıntılı düşünüp sevdiklerinizi mutlu edecek en doğru armağanı seçmelisiniz. Bu yüzden sevdiklerinizi şaşırtacak, doğum günlerinde yüzlerinde tatlı bir tebessüm bırakacak doğum günü armağan seçenekleri netistanbul.com'da.
Her Yaştan Herkese Doğum Günü hediyeleri


Doğum günleri yaş,cinsiyet, dil, ırk veyahut tüm ayrımlardan uzak olan dünya üzerinde tek ortak dili olan bir özel gündür. Tüm dünya üzerinde kutlanır ama herkesin kendine has kutlama şekilleri vardır. Doğum günü kutlamasının yanı sıra akla gelen ilk şey doğum günü armağanıdır. Armağansız bir doğum günü; dikensiz bir gül,leylasız bir mecnun,sevgisiz bir kalp gibidir. Hasılı yarım bir doğum günüdür. Bu yüzden ufakda olsa sevdiklerimizi armağan ararken biraz araştırma yapmalıyız. Aslında armağan seçme ve bulma evresi dünya üzerinde en zor işlerden biridir. Heleki yeni bir ilişkiye başlanmış sevgiliye veyahut çok candan olunmayan bir arkadaşa alınıyorsa. Fakat merak etmeyin Netistanbul sizler için sevdiğiniz kişilerin yaşına,cinsiyetine ve yakınlık derecesine göre doğum günü armağanlarını kategorileştirerek size seçiminizde kolaylık sağlaması için bu yazıyı hazırladı.

Kız Arkadaşa / Bayanlara Doğum Günü Armağanı Bayanların birçoğu takmayı ve takıştımayı seven, şıklıklarına önem veren kendileri ile ilgili kim ne demiş sualini çok fazla önem veren varlıklardır. Bu yüzden bayanlara alınabilecek en doğru doğum günü armağanı, takılar ve kolyelerdir. Alacağınız kolyenin illaki çok fazla pahalı olmasına gerek yok. Bütçeniz doğrultusunda sevgilinize,eşinize ya da annenize en çok yakışacağını düşündüğünüz gümüş bir kolyeyi ya da bilekliği doğum gününde hediye edebilirsiniz. Ayrı olarak makyajsız ve saçını yapmadan dışarı çıkmayan bayan arkadaşlarınıza da şahsi bakım ürünlerini , kişiye özel resim baskılı makyaj aynalarını hediye edebilirsiniz. Doğum günü hediyesi alacağınız bayan anneniz ise; daha çok hane aksesuarlarını ya da mutfak eşyalarını seçenek edebilirsiniz. Mutfaktan çıkmayan annenize, mutfak robotu, el çırpıcısı, ahşap kesme tahtası gibi ürünleri satın alabilir ya da salonlarının duvarlarına asabilecekleri süsleyici kişiye özel ahşap duvar saatleri tercih edebilirsiniz.

Sevgiliye Doğum Günü Hediyesi Sevgiliye doğum günü hediyesi ise başlı başına bir konudur! Bu konuda tüm düşünceler durur ,aşk ve romantiklik hududunu zorlayacak hediyeler devreye girer. Sevgilinizin ihtiyaçlarından ziyade, onu etkileyecek ,kalbini çalacak ürünler son derece uygun olacaktır. Peki doğum günü armağanı olarak sevgiliye ne armağan alınır? Hem romantizmi hemde ihtirası temsil eden kırmızı renkli armağanlar sevgilinin aklını başından alacak ürünlerdir. Ayrı olarak "seni seviyorum" sözcüğünün yazılı olduğu aşk temalı ürünlerde sevgilinin almaktan hoşlanacağı en güzel doğum günü armağanlarıdır. Daha ayrıntınına girmek gerekirse; sevgilinize üzerine resim veyahut isminizi bastırabileceğiniz aşk yastıklarını, içerisinden 365 adet romantik sözcük çıkan kavanozu, yeniden üzerine resim veyahut ileti bastırabileceğiniz puzzle'ları, Kupa bardakları, Çikolataları, Peluş ayıcık veyahut tavşanları kolayca hiç düşünmeden hediye edebilirsiniz. Heleki yeni başlamış bir aitiz var ise ve sevgilinizin doğum günü yaklaşıyorsa , hiç düşünmenize gerek yok! Elinde kalp tutan peluş ayıcık ilk hediye için en doğru tercihtir.
Erkeklere Doğum Günü Hediye Ne Alınır? Her seferinde de dediğimiz gibi erkekler her ne kadar kolay varlıklar olarak gözükselerde, hediye kategorisinin en zor varlıklarıdır. Büyük ALIŞVERİŞ MERKEZİ'lere ve web sitelerinde çok fazla gezdiyseniz çoklukla erkekler için doğum günü hediyesi olarak hep sıradan ürünler önerilmiştir. Cüzdanlar, kemerler, hediye setleri, kol saatleri ,anahtarlıklar ve gömlekler. Her ne kadar bu tarz ürünler bir erkeğin günlük hayatında sıkça kullandığı eşyalar olsada yıllarca birliktelik yaşamış çiftlerin almış olduğu hediyelerdir. Şayet yeni bir ilişkiye başladıysanız ve hediye konusunda riziko almak istemiyorsanız bir erkeğe alınabilecek en mantıklı seçenekler yukarda saymış olduğum ürünlerdir.

Erkekler için doğum günü armağanı almadan dikkat faktörüz şart olan bir diğer husus hobileri,giyim tarzı ve tuttuğu takımdır. Bu üç öğeyi ne kadar iyi tahlil ederseniz armağan seçiminizde rahatlığa kavuşursunuz. Mesela; Büyük bir holdingde çalışan erkek arkadaşınız varsa doğum gününde ismine özel yaptırabileceğiniz kol düğmesi onu çok mutlu edebilir. Veyahut bilgisayar oyunları oynamaktan zevk alan, saatlerce PC başında zaman geçiren bir erkeğe PSVita, Playstation 4 ve bilgisayar oyunları almak onu can evinden vurmanıza kapı aralayabilir. Son olarak futbol fanatiği bir erkeğe üzerinde "sene en iyi taraftarı" yazılı bir oskar heykelciği alabilirsiniz.
Erkekler demişken babalara alınabilecek doğum günü hediyelerine de ufak bir ayraç açalım. Babalar genelde sadelikten ve kullanılabilir şeylerden hoşlandığına göre; emekli bir babanın evinin balkonunda çayı yudumlaması için ismine özel tasarlanmış bir kupa bardak ya da bulmacasını çözmesi için isminin yazılı olduğu bir kalem hediye edilebilir.

Hediye Kutusu

Hediye Kutusu

Hediye KutusuPeluş Kalpli Kutu Ölçüleri : 15*13*8 cm..

18,00TL

Kaktüs Tasarımlı Masa Lambası

Kaktüs Tasarımlı Masa Lambası

Kaktüs Tasarımlı Masa Lambası..

45,00TL

Oval Kaplangözü Taşlı 925 Ayar Gümüş Vav Yüzük

Oval Kaplangözü Taşlı 925 Ayar Gümüş Vav Yüzük

Oval Kaplangözü Taşlı 925 Ayar Gümüş Vav Yüzük erkek hediyeleri..

98,00TL

Rengarenk Çiçek Tasarım Temalı Valiz Kılıfı

Rengarenk Çiçek Tasarım Temalı Valiz Kılıfı

Rengarenk Çiçek Tasarım Temalı Valiz Kılıfı..

41,00TL

Seni Seviyorum Yazılı Kalpli Ayıcık 46 cm

Seni Seviyorum Yazılı Kalpli Ayıcık 46 cm

Seni Seviyorum Yazılı Kalpli Ayıcık 46 cm..

60,00TL

Sevimli Kutulu Ayıcık ve Sürpriz 100 Adet Dilek Kapsülleri

Sevimli Kutulu Ayıcık ve Sürpriz 100 Adet Dilek Kapsülleri

Sevimli Kutulu Ayıcık ve Sürpriz 100 Adet Dilek Kapsülleri Hediye paketleri..

54,00TL

Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)