Eğlenceli Güz Hamilelik 8 Yolları

Yapraklar dönüyor, sıcaklık düşüyor ve değişim havada. Bu eğlenceli sonbahar hamilelik fikirlerine göz atın ve mevsimden en iyi şekilde yararlanın.

Okula geri dön (tür)! Çocuklar, her sonbaharda öğrenmelerini başlatan tek kişi değildir – eğer bekliyorsanız, kendinizi de eğitmelisiniz. Bir doğum veya ebeveynlik kursu için kayıt olun ya da bir seminere katılarak veya emzirme danışmanı ile görüşerek emzirmeye atlayın. Aldığın en kullanışlı sınıflar olabilirler.

Açık bir annelik fotoğraf çekimi planlayın. Muhteşem sonbahar yaprakları, annelik fotoğrafları için harika bir fon oluşturuyor, bu yüzden eğer yumruğunuz görünüyorsa, bir profesyonel kiralayın ya da bir arkadaşınızı ve bir kamerayı yakalayın ve dışarı çıkın.

Alışveriş hamilelik yastıkları.
Sezonun lezzetlerinde kendinizi şımartın. Şimdi çiftçi pazarlarının kabaklar, kök sebzeler, elma şarabı ve elma şarabı çörekler ile patladığı zamandır. (Yum!) Devam edin ve hamilelik isteğinizi (butternut-squash çorbasının ılık bir kase?) Yerine getirin. Evet, lütfen elma suyunun pastörize olduğundan emin olun.

Cadılar Bayramı için yumruğunu giydir. Cadılar Bayramı’nın sadece çocuklar için olduğunu düşünürseniz bile, hamilelik ruhun içine girip yumuşacık bir kostümü giydirmek için inkar edilemez eğlenceli bir zamandır. İlhama mı ihtiyacınız var? Pinterest, Thing 1 ve Thing 2’den Miley Cyrus’un yıkım topuna kadar eğlenceli fikirlerle dolu!

Grip aşısı al. Tamam, bu tam olarak “eğlenceli” değil, ama başka ne eğlenceli değil biliyor musun? Grip alınıyor. Sağlıklı kalmak, sonbaharda hamile olmanın diğer eğlenceli şeylerinin tadını çıkarmak için daha iyi bir konumda olacağınız anlamına gelir (bkz. Yukarıda elma-elma çöreği). Amerikan Kadın Hastalıkları ve Jinekologlar Koleji’nin güncellenmiş kılavuzlarına göre, grip aşısı almak hamile kadınlar için önemlidir ve bebeklerine koruma sağlayabilir. Bu nedenle, aşıyı almak için sağlık uzmanınızla konuşun.

Rahat katlarda elbise. Süper hamile iseniz, sıcak, hantal bir süveterin içine dalmak muhtemelen yapmak istediğiniz son şeydir. (Bir bebek besliyorsun, ve her zaman ateşlisin!) O yüzden rahat kazaklı bir tişörtü yap ve bunu sevimli bir tişörtün, rahat tozlukların ve düz çizmelerinin üzerine koy.

Yumruğunu kabak gibi boyayın. Ya da bir karpuz. Ya da bir basketbol. Neden olmasın? Halloween kostümünüzün bir parçası olsun (yukarıya bakın) ya da sadece eğlenmek için, vücut boyasına dalın, yaratıcı olun ve sonuçları gösterin. (Merhaba, Instagram!)

Rake yaprakları. Taze hava ve egzersiz sizin için iyi ve bebek için iyi – bu yüzden bu yıllık sonbahar korunu iyi bir hamilelik işi olarak düşünün. (Bonus: Bu bebek taşıyıcı kol kaslarını oluşturacaksın!)

Konuya benzer diğer yazılar...

Bir cevap yazın