En İyi Lazımlık Eğitimi Tuvalet Koltukları ve Koltukları

Yaz Bebek Benim Boyutu Lazımlık
Potty Övgü: Çocuklar için gerçek bir tuvalet gibi görünen ve hareket eden bir şey üzerinde lazımlık trenine kesinlikle mantıklı geliyor. Bu mini versiyonu oldukça sevimli! Kapak bile kolayca lazımlıklı tren çocuklarına doğru kaldırıyor.

Lazımlık Sorunu: Çevrimiçi incelemelerde, ebeveynler küçük çocuklar için çiş kalkanının kolayca düştüğü konusunda uyarıyorlar.

Ana Geri Bildirim: “Bu çok sevimli ve işlevsel bir lazımlık. Gerçek floş sesi ve silme bölmesi gibi tüm küçük ekstraları sevin! ” -Ancak

 

 

 


Güvenlik 1 Talkin ‘Tunes Potty Trainer
Senin toty bir eğitim yanlısı olmak yardımcı olmak için kendi ilham verici mesajınızı kaydedin .

Potty Övgü: Çocuklar, sifonu çeken, kutlama müziği çalınan ve ebeveyn tarafından kaydedilen bir mesajı tekrarlayan ekli kolu sevecektir. Ebeveynler, 3’ü 1 arada çok yönlülük, çıtçıtlı kapak ve kutlama teklifini kaydetme ve değiştirme yeteneğini seveceklerdir.

Lazımlık Sorunu: Ödüllendirici şarkı ve mesaj, floş tutamacına bağlanmıştır ve bir çocuk potty’yi başarılı bir şekilde kullandığında aslında oynamamaktadır.

Veli Görüşleri: “2 yaşındaki kız her şey pembe olmaktan daha ne istiyor – bile lazımlık Kızım övgü büyür ve o floş’ vardığımda sürpriz Mesajın ne duymak için sabırsızlanıyordu! “lazımlık. Kendimi mesajı haftada iki ila üç kez değiştirirken buldum, ama bunu yapmak ve motivasyon için buna değecek kadar kolaydı.

 

 

Konuya benzer diğer yazılar...

Bir cevap yazın