Şartlar & Koşullar

Net istanbul Siparişlerinizi çok hızlı bir şekilde kargo ile yolluyoruz. Kargo ile entegre olan sistemimiz sayesinde siparişinizin her aşaması size mail olarak iletilmektedir.Net istanbul 'da İsme özel ürünleri kendi makinelerimiz ile gerçekleştirdiğimiz için aynı gün hazırlayıp kargoya teslim ediyoruz.Net istanbul'da 14.00 a kadar verilen tüm siparişleri aynı gün kargoya teslim ediyoruz.  Teslimat adresinin Dolunay Dış Ticaret'e uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.Net istanbul Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Net istanbul 'da Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından garantisi ile size teslim edilecektir.

Net istanbul 'da Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

Netistanbul.com online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;

Net istanbul'da Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.