İstanbul Alışveriş Rehberi

istanbul un en güzel yerleri, ve alış veriş yapabileceğiniz popüler semtler ve hediyelik, gelinlik ve benzeri şeyleri satın alabileceğiniz en popüler ve hesaplı fiyatları ile satın alabilirsiniz en uygun fiyatlar ile satın alabileceğiniz yerleri ve alış veriş yapabileceğiniz yerleri sizlere tek tek aktaracağız bu bilgiler sayesinde uygun fiyatlara alışveriş yapabileceksiniz.

istanbuldaki alışveriş tutkunları için bazı fikirler sunmakta olan netistanbul.com da bulabileceğiniz en modern ve hesaplı fiyatlara alışveriş tutkusu ile semtlere göre alışveriş listesi yer almaktadır bu kategori de sosyete pazarları, antika, magazalar, hediyelik ürünler, geleneksel dükkanlar ve magazalar hakkında bilgilere ulaşacaksınız.

İStanbul’da alışverişlerinde Ne alınır ?

Kapalı çarşı, da alabileceğiniz en güzel şeyler den bazıları. Türk halıları el yapımı, türk el sanatları ve el sanatları ve el sanatları el boyaması seramikler ve tarihi objeler satın alabilirsiniz.

Mısır Çarşısı : da bulabileceğiniz en güzel şeylerden bazıları ise baharat, lokum tarzı tatlılar ve çerezler ve çıkolatalar ve türk kahvesi bulabilir satın alabilirsiniz.

Sultanahmet : bazı antika eşyalar ve hediyelik ürünleri bulabilir ve tarihi yerlerde güzel yemek yeme imkanı tarihi restorantlar da yeme içme ve alış veriş imkanlarından faydalanabilirsiniz. en çok turslerin gözde mekanı sultamahmet camiisidir ve her sene milyonlarca turste ev sahibi olmaktadır.

Taksim, Beşiktaş, Kadıköy, İstiklal caddesi : bu semtlerde ise giyim ve aksesurlarlı ürünler bulunmakta ve çantalar satılmaktadır sizde bu semtlerden uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.

istanbul alışveriş merkezleri hakkında bilgiler sunan netistanbul da sizde istanbul hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz.

Alışveriş için Popüler İlçeler ve Semtler

en güzel alışveriş yapılacak bazı istanbul un semtlerini sevgili ziyaretcilerimiz ile paylaşmaktayız sizlerde alışveriş konusunda bizim tavsiyelerimizi değerlendire bilirsiniz.

istanbul avrupa yakasındaki en popüler alışveriş merkezleri , ve caddeleri aşagıdaki listede yer almaktadır ve alışveris konusunda en uygun ve hesaplı yerler olmaktadır.

Şimdi alışveriş konusunda ki semtleri sıralıyalım Ortaköy, Beşiktaş, bakırköy, Tophane, Galata, Karaköy, İStiklal Caddesi, Taksim, Aksaray, Laleli, Beyazıt, Sultanahmet, Sirkeci

İstanbul anadolu yakasının en popüler alışveriş merkezleri ve caddeleri ve alışveriş yapabileceğiniz semtler aşada yer almaktadır.

Bağdat caddesi, Üsküdar, bahariye caddesi, Pendik, Tuzla, Kartal, Maltepe, Bostancı, gibi yerlerde alışveriş merkezleri yer almaktadır.

Popüler Alışveriş Mekanları

İstanbul da alışveriş konusunda en popüler semtleri ve mekanları tavsiye ediyoruz ve alışveriş yapabileceğiniz avmler de uygun ve eğlenceli alışverişler yapabilirsiniz.

İstanbul’da Kapalı Çarşı da altın ve alışverişler yapabilirsiniz. kapalı çarşıda labirent tarzı sokaklar da alışveriş de doymamaktan zevk alabileceğiniz en güzel yerlerden birtanesidir.

Alışveriş de birde eminönü de alışveriş yapabilir ve giyim ve takı saat gibi aksesurlar bulabilirsiniz ve avizeler telefonlar vede Elektronik eşyaların yer aldığı bölümleri ve sokak sokak gezebilir ve de bulabilirsiniz.

Alışveriş Merkezleri (AVM’ler)

İstanbul un en popüler alışveriş merkezleri ve avmler de alışveriş sahası olarak en kaliteli magazalar markaları bulabilir uygun fiyatlı satın alabilirsiniz.

Altunizade de bulunan Capitol ve ataşehir de bulunan Brandium, Palladium alışveriş merkezinde gezerek ve magaza magaza ürünlere bakabilir uygun fıyatlar ile markaların ürünlerini satın alabilirsiniz

Ayrıca Bayrampaşa da bulunan Forum istanbul alışveriş merkezinde aradığınız tüm eşyaları ve elektronik esyalar ve mobilyaları bulabilirsiniz.

Bir Diger semt deki alışveriş merkezi Pendik de bulunmaktadır Viaport Asia da aradığınız tüm markaları ve tarasta ve cafeler de yiyecek ve içeceler yer almaktadır

Bir cevap yazın