İstanbul En iyi Barlar Popüler + Tavsiyeler + Öneri

İstanbul’un en popüler barları hakkında detaylı bilgileri netistanbul.com ayrıcalığı ile tanıtım amaçlı paylaşıma sunulmuştur sizlerde giderek ziyaret edebilirsiniz. Taksim ve istiklal caddesi hatta beşiktaş, levent hatta ve hatta ortaköy, bağdat caddesi ve kadıköy semtlerinde güzel tavsiye edilir mekanlar ile tanışmaya hazırmısınız ? hazırsanız başlayabiliriz.

İstanbul En İyi Barlar Önerileri

Önereceğimiz istanbul daki bazı barları tavsiyeve öneri üzerine web sitemizde yayına almaya karar vermiş bulunuyoruz sizlerde en iyi barlar hakkında bilgilerinizi yorum olarak bizimle paylaşabilirsiniz.


Ritim Bar

beyoğlunda bulunan şehrin yakınında olması ile etkileyici atmasforu sayesinde İstanbul’un popüler barları arasında yer almaktadır.

Adres : Hüseyinağa, Sahne Sk. No:20, 34435 Beyoğlu/İstanbul

Telefon : 0532 359 84 03


Kadıköy Sokak Bar

anadolu da bulunan kadıköy sokak bar hakkında bilgiler ve adres ve telefon bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz uygun fiyatları ile kaliteli barlar arasında yer almaktadır

Adres : Caferağa Mah. Moda Cad. No:70 D:1, 34710 Kadıköy/İstanbul

Telefon : 0530 073 98 80


Burada Yer Almak istermisiniz ?

sevgili ziyaretçilerimiz bu sayfa da bulunan içerikler ve istanbul barları adı altında paylaşımlar paylaşılmaktadır sizinde işletmenizin burada olmasını isterseniz hemen iletişim adresimizden iletişime geçebilirsiniz

Bir cevap yazın