İstanbul Böcek İlaçlama

İstanbul böcek ilaçlama olarak faaliyet gösteren firmamız, İstanbul’un tüm semtlerine ilaçlama hizmeti sunmaktadır. Firmamız ilaçlama hizmetini garanti kapsamı içerisinde ve uygun fiyatlar ile müşterilerine vermektedir. Fare, kene, hamam böceği gibi aklınıza gelebilecek haşereleri, tesiri oldukça iyi olan ilaçlar ile sunmaktayız. 

Firmamızın deneyimli personelleri, böceklerin yuva yaptıkları yerleri tespit etmekte ve üreme yapmadan bulundukları yerleri ilaçlayarak, sizleri bu dertten kurtarmaktadır. Bu şekilde evinizin içerisinde çocuğunuz böceklerden uzak bir şekilde rahat rahat oynayabilmektedir. 

Her zaman için uygun fiyat politikası ve kolay ödeme seçenekleri ile müşterilerimize hizmet sunmaktayız. Firmamız uzun zamandır kalite çizgisini bozmadan hizmetlerine, deneyimli personelleri ile devam etmektedir. Siz de evinizde veya iş yerlerinizde bulunan böceklerden şikayetçi iseniz, firmamız ile iletişim kurabilir ve ilaçlama hizmetini gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.

İstanbul Böcek İlaçlama Verilen Hizmetler Nelerdir?

Firmamız insan ve evcil hayvan sağlığına zarar vermeyecek ilaçlama yöntemi ile müşterilerine, güvenli şekilde hizmet sunmaktadır. İlaçlama yaptığımız yöntemler ise, dünyanın en güvenli ve etkili hizmetleri içerisinde yer almaktadır. Özellikle yaz aylarında ortaya çıkan ufak böcekler, hamam böcekleri ve fare gibi haşereler, hizmetlerimiz arasında bulunmaktadır. 

Jel ilaçlama yöntemi ise hem kokusuz, hem de oldukça etkili bir ilaçlama hizmetimizdir. Firmamız personelleri ilaçlama için bulunduğunuz yere geldiklerinde, hiç bir ilaçlanmayacak yer bırakmadan hizmet vermekte ve gönül rahatlığı ile yaşamanızı sağlamaktadır. 

Firmamızın vermiş olduğu hizmetler arasında şunlar yer almaktadır.

  • Kömürlükte ve depolarda ortaya çıkan farelerin ilaçlamasını yapıyoruz.
  • Evinizde ve iş yerlerinizde meydana gelen hamam böceği, çıyan, salyangoz ve akrep gibi haşerelerin, ilaçlamasını yaparak sizlere sağlıklı bir ortam bırakıyoruz.
  • Kertenkele, keme, fındık faresi gibi haşerelerin ilaçlamasını, uygun fiyatlar ve güvenli şekilde sizlere sunuyoruz.

Bu hizmetlerimiz dışında iş yerlerinizin konteynerların da meydana gelen ölmüş böceklerin temizlemelerini yapıyor, ilaçlamasını da yaptıktan sonra temiz bir şekilde sizlere teslim ediyoruz. 

Fare ilaçlama hizmetini de böcek ve benzeri haşereler gibi sizlere, bulunduğunuz ortamda hiç fare olmayacak şekilde yapıyor ve güvenli bir yaşam alanı bırakıyoruz. Siz de firmamızın hizmetlerinden uygun fiyatlar ile yararlanmak isterseniz, bizlere elektronik posta adresi üzerinden veya online olarak da Web sitemizden ulaşabilir, istediğiniz hizmeti talep edebilirsiniz. 7/24 müşteri temsilcimizin Whatsapp ve Telegram numaraları da, sizlerden gelen çağrıları işleme alarak sizlere geri dönmektedir.

İstanbul Böcek İlaçlama Hangi Semtlere Hizmet Veriyor?

İstanbul böcek ve haşere ilaçlama firması olarak, ilaçlama hizmetinden faydalanmak isteyen değerli müşterilerimize, Avrupa ve Asya yakası gözetmeksiniz hizet veriyoruz. İster Avrupa yakasında isterseniz de Asya yakasında ikamet edin, firmamız ile iletişime geçebilir ve istediğiniz ilaçlama hizmetini güvenli şekilde alabilirsiniz. Firmamızın kendi araçları ile müşterilerimizin vermiş olduğu adreslere giderek, kendilerine güvenli ve uygun fiyatlar ile ilaçlama hizmeti sunuyoruz. 

İstanbul Avrupa yakasında Bahçelievler, Zeytinburnu, Bakırköy, Beylikdüzü, Beşiktaş Zincirlikuyu, Taksim, Beyoğlu, Okmeydanı ve Etiler gibi semtlerine ilaçlama hizmetimizi bulunmaktadır. Aynı zamanda Etiler ve çevresi olan Ulus gibi semtlere de firma personellerimiz gitmekte ve müşterilerimize hizmet sunmaktayız. 

Asya yakasında ise Kadıköy, Maltepe, Pendik, Kurtköy, Kartal, Ümraniye, Sarıgazi ve Beykoz gibi bölgelere de firma personellerimiz, güvenli bir şekilde ilaçlama hizmeti sunmaktadır. İstanbul böcek ilaçlama firması olarak her zaman müşteri memnuniyetine önem vermekte ve değerli müşterilerimizin sağlıklarını, ilaçlama esnasında düşünmekteyiz. İlaç kokusundan uzak bir şekilde müşterilerimizin bulunduğu yere ilaçlama yaparak, kendilerine daha sağlıklı ve güvenli bir alan tahsis etmekteyiz.

İstanbul Böcek İlaçlama Fiyatları Nasıldır? Ödeme Yöntemleri Hangileridir?

Fare ve haşere ilaçlama sektörün önde gelen firmamız, sektörün köklü ve güvenilir kurumsal şirketleri içerisinde yer almaktadır. Müşterilerine güvenli haşere ilaçlama hizmeti sunan İstanbul böcek ilaçlama firmamız, her zaman için kendilerine uygun fiyat politikası ile hizmet sunmaktadır. Kolay ödeme koşullarının yanında firmamız müşterilerine indirimler uygulamakta ve kendilerinin keselerinin sarsılmamasını sağlamaktadır. En az 1 yıl garanti kapsamı içerisinde ilaçlama hizmetini veren firmamız, bu tarihten önce meydana gelen böceklerin ilaçlamasından ise ücret talep etmemektedir. 

Firma olarak yapmış vermiş olduğumuz hizmete son derece güveniyor ve her zaman için müşterilerimize, şeffaf ilaçlama hizmeti sunuyoruz. Uygun fiyatlı böcek ve fare ilaçlama hizmetini firmamız, nakit ve kredi kartı gibi ödeme seçenekleri ile sizlere sunmaktadır. İstanbul böcek ilaçlama fiyatları piyasanın oldukça altında ve ekonomik olan fiyatlar ile müşterilere sunulmaktadır. 

Kalorifer peteklerinde oluşan böceklerin ilaçlamasını da, böcek ve fare gibi hizmetlerimiz içerisinde sizlere, uygun fiyatlar ile sunuyoruz. Otelinizin mutfaklarında meydana gelen ufak böcekleri, düzenli olarak istediğiniz zamanlarda geliyor ve uygun fiyatlar ile sizlere ilaçlamasını yapmış olarak veriyoruz. İlaçlama servisimiz de bulunan profesyonel ekip arkadaşlarımız her zaman, müşteri odaklı ve uygun fiyatlar ile sizlere hizmet vermektedir. 

Dilerseniz almış olduğunuz ilaçlama hizmetinin ödemesini firmamıza, havale yöntemi ile de güvenli şekilde yapabilirsiniz. Visa veya mastercard gibi güvenli kredi kartı ödeme seçenekleri ile de firmamız sizlere, tek çekim olarak hizmet sunmaktadır. 

Özellikle nakit ödeme yapmak isteyen müşterilerimize %30’a varan indirimler uygulayan firmamız, sizlerin ekonominizin sarsılmamasını da düşünmektedir. Siz de firmamız ile iletişime geçebilir, kokusuz ve güvenli ilaçlama hizmetimizden, uygun fiyatlar ve ödeme koşulları ile faydalanabilirsiniz.

Online Web sitemiz üzerinden iletişim numaralarımıza ve adreslerimize de ulaşabileceğiniz gibi, tüm hizmetlerimizin detayları hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir cevap yazın