İstanbul Boğazda Günlük Haftalık Yat Tekne Kiralama

boğazda yat ve tekne kiralama öncesi tekne ve yat nasıl kiralanır bunları bilmemiz gerekmektedir sizlere kirama aşamaları nasıl olmalı bilmeniz gereken bilgilere aşağıda bulabilirsiniz.

Nasıl Yat Kiralarım

Bilmeniz gerekenler bazı acenteler ve boğazda yat kiralaması işleri yapmakta olan firmaları arayarak detaylı bilgilere ulaşabileceksiniz.

Bogazda yat ve tekne kiralamaları hakkında bilgilerimize sizlere paylaşacağız sizlerde yat ve tekne kiralaması ile istanbul boğazında yat turu ve tekne turu yapabilirsiniz.

İstanbul Boğaz turu

istanbul boğazda güzel hava ve güzel boğaz manzarası ile oldukça güzel bir yat gezisi yapabilir sevdikleriniz ile boğaz turunda hoş vakitler geçirebilirsiniz yat kiralamalarında yat kapasitesi 25 30 kişiden oluşmaktadır aileniz ve sevdikleriniz ile birlikte güzel bir boğaz turuna çıkmak isterseniz acenteler ile görüşebilirsiniz

Seçilecek Günlük Kiralık Yatlar Fiyatları ve tavsiyeleri

Netistanbul ayrıcalıkları ile hazırlanmış bu işi yıllarca yapmakta olan bazı acente ve kendini kanıtlamış organizasyon yapmakta olan tur acenteleri bulunmaktadır

Günlük Kiralık yat Fiyatları 2021

İStanbul boğazda yat ve tekne kiralamak isteyenler için fiyat bilgisi ve tavsiyelerimiz üzerine aşa yukarı fiyatlar şu şekildedir.

1 Saatlik Yat Kiralama Fiyatları : 1350 TL

9 saatlik yat kiralama fiyatları – 7950 TL

Bazı Yat Kiralama Acenteleri

Burada Yer Almak İstermisiniz İletişime Geçebilirsiniz


			

Bir cevap yazın