İstanbul en iyi Restoranlar

istanbul da en iyi 5 restoran hakkında bilgiler net istanbul ayrıcalığı ile paylaşmış bulunuyoruz yurtdışından gelen turistlerin genellikle tavsiye ettikleri restoranlar genellikle tercih edilen mekanlar aşağıda yer almaktadır.

Lüks Restoran Zincirleri

Genelde ünlülerin tercih ettikleri mekanlardan bazıları Czn burak medeniyetler sofrası ve 2ci lüks restoran olarak faliyet gösteren Nusret Et Restoran lüx mekanlar ile bilinmektedirler.

İstanbul Avrupa Yakası en iyi restoranlar

Günümüzde sevgiliniz ve eşiniz vede aileniz ile gidebileceğiniz en iyi restoranlar dan bazıları yerini almış içkili ve içkisiz mekanlardan bazıları avrupa yakasında uygun fiyatları ve tercih edilmekte olan mekanlar dan bazılarıdır.

Fish Home AhhirKapi Restaurant

Deniz ürünleri tercih edilen mekanlar arasında yer almaktadır sağlıklı beslenme konusunda tercih edilmekte olan mekan hakkında adres ve telefonlarına aşağı dan ulaşabilirsiniz.

Telefon : 0555 893 89 34

Adres : Sultan Ahmet, Cankurtaran, Ahırkapı Cd No:17, 34122, 34122 Fatih/İstanbul


Resto Han

Eşiniz ve toplantılarınızı resto han restorant da yapabilirsiniz evlilik tekliflerinizi veya iş yemeklerinizi bu restoran sayesinde güzel bir akşam yemeği yemekle sevdikleriniz ile hoş vakit geçirebilirsiniz. adres ve telefonları aşağıda yer almaktadır dilerseniz rezarvasyon ile yerinizi alabilirsiniz.

Adres : Hoca Paşa, Darüssade Sk. No:6, 34110 Fatih/İstanbul

Telefon : 0553 702 95 12


Akşam yemeği Mekanları Avrupa Yakası

Güzel Bir akşam yemeğine yemek ve sevdikleriniz ile hoş vakitler geçirmek istermisiniz ? sizlere ayasofya da güzel bir kebab restorantlarından birtanesini kebap severler için paylaşıyoruz.

Ayasofya Kebap House

Adres : Eminönü Mahallesi, Prof. Kazım İsmail Gürkan Caddesi & Çatalçeşme Sokak Üretmen İş Hanı 29-E, 34110 Sultanahmet-Fatih/Fatih/İstanbul

Telefon : (0212) 512 31 09


Sizde Burada yer almak İstermisiniz ?

Bizimle iletişime geçerek sizlere burada yer vermek isteriz detaylı bilgi için sitemizin altında mail adresimiz ile iletişim kurabilirsiniz.

Bir cevap yazın