İstanbul Rent a Car Araç Kiralama

İstanbul Rent a Car Araç Kiralama

Uzun zamandır araç kiralama sektöründe hizmet veren firmamız, İstanbul’un tüm ilçelerine son model araçları ile İstanbul Rent a Car hizmeti sunmaktadır. Değerli müşterilerimize her zaman için konforlu ve uygun fiyatlar ile kiralama hizmeti sunmaktayız. Kaliteli hizmetten ödün vermeyen firmamız, aynı zamanda uygun fiyat politikası ile müşterilerine, istedikleri gün kadar araç temin etmektedir. 

Tatil için geldiğiniz İstanbul’da, firmamızdan kiralayacağınız araç ile her tarafı rahat bir şekilde gezebilirsiniz. Merkezi konumda yer alan firmamız, Avrupa ve Asya yakasının tümüne İstanbul araç kiralama hizmeti sunmaktadır. Siz de en iyi araçlara sahip olan firmamızdan kiralama hizmeti almak isterseniz, bizlere iletişim adreslerimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

İstanbul Rent a Car Araç Kiralama Hizmetlerimiz 

Tatil veya iş amaçlı İstanbul’a geldiği iseniz ve kiralık araca ihtiyacınız varsa, firmamız sizlerin istediği kalitede araçlar ile araç kiralama hizmeti sunmaktadır. Firmamızın araçları her bütçeye uygun fiyatlara sahiptir. İster ekonomik isterseniz de lüks olan araçlarımızı, günlük veya haftalık olarak kiralayabilirsiniz. 

Uzun süreli İstanbul araç kiralama hizmeti almak isteyen müşterilerimize ise firma olarak, indirimler yapmaktayız. Bünyemizde bulunan araçlarımızın tüm muayeneleri yapılmış olup, sizlere sorunsuz bir şekilde teslim edilmektedir. Rent a car araç kiralama hizmetimizden faydalanmak için tek yapmanız gereken şey ise, kurumsal şirket telefonlarımız veya müşteri temsilcimizin whatsapp numarası üzerinden bizlere ulaşmak olacaktır. 

Hem spor hem de aileye uygun şekilde gezebileceğiniz araçlarımız ile sizlere, sorunsuz teslimat yapmaktayız. Firmamızdan alacağınız araç kiralama hizmeti ise sizlere, araçların tüm periyodik kontrolleri yapılmış halde verilmektedir.

İstanbul Rent a Car Araç Kiralama İrtibat

İstanbul Rent a Car araç kiralama hizmeti veren firmamız her zaman için, müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Hiç bir şekilde gerekli kontrolleri yapılmamış olan araçları, müşterilerine vermemekte ve kendilerinin canlarını tehlikeye atmamaktadır. Düzenli olarak araçlarımızın kontrolleri yapılmakta ve araç kusursuz şekilde sizlere teslim edilmektedir. Firmamızdan en az 10 gün süre ile kiralama almak isteyen müşterilerimize, %25’e varan indirimler yapmaktayız. 

Peşin ödemeler de ise ekstra indirimler uygulayarak, kendilerinin keselerinin sarsılmasını önlemekteyiz. Şirketimiz holding bünyesinde kiralama hizmeti sunmaktadır. Bizlerden araç kiralama hizmeti almak isterseniz, tüm irtibat adreslerimiz üzerinden, bizlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Direkt olarak şirket telefonlarımız dışında, telegram veya whatsapp üzerinden de bizlerle iletişim sağlayabilirsiniz. 

Kredi kartı ile ödeme yapmak isteyen müşterilerimiz de indirimlerimizden faydalanmaktadır. Merkezi konumda bulunan kiralama firmamıza, dilerseniz online olarak internet üzerinden de ulaşabilir ve tüm hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Sahip olduğumuz tüm araçların modellerini sitemize giriş yaparak görebilir ve istediğinizi tercih edebilirsiniz. 

İstanbul Rent a Car Tercih Sebepleri

Güvenilir araç kiralama hizmeti veren İstanbul Rent a Car firması, geniş bir müşteri portföyüne sahiptir. Firmamızın araç kiralamak isteyen kişiler tarafından sık bir şekilde tercih edilmesinin nedenleri bulunmaktadır. 

Bu nedenlerden bazıları şunlardır.

  • Yepyeni araç ve filomuz ile sizlere hizmet sunuyoruz.
  • Uygun fiyat politikasına ve kolay ödeme seçeneklerine sahip olan firmayız.
  • Aylık araç kiralama hizmetini ise %60’a varan oranlar ile indirimli şekilde vermekteyiz.
  • Tüm araçlarımızın gerekli bakım ve kontrolleri yapılmaktadır.
  • Tüm araçlarımızı müşterilerimize, kasko garantisi altında sunmaktayız.
  • Firmamızdan kiralayacağınız araç ile İstanbul dışına da kolaylıkla gidebilirsiniz.
  • Firmamız şeffaf bir zihniyet ile Rent a car hizmeti sunmaktadır.
  • Tüm müşterilerimize son model araçlar ile kiralama hizmeti sunmaktayız.
  • Tüm araçlarımız da hava yastığı bulunmakta ve olabilecek bir kaza anında can güvenliğiniz ön planda tutulmaktadır.
  • Araç kiralama hizmetini müşterilerimize, yol yardım hizmeti de dahil olmak üzere veriyoruz.

Sizin de kiralık araca ihtiyacınız varsa, İstanbul Rent a Car firmamız ile iletişim sağlayarak, istediğiniz süre kiralama hizmeti alabilirsiniz.
 

Bir cevap yazın