İstanbul Yeni Havalimanı Otelleri ve Tavsiyeleri

Sevgili ziyaretcilerimiz sizler için hazırladığımız istanbul yeni havalimanı yakın otelleri derledik paylaşmış bulunduk hava alanında yakın konaklama alanları hakkında bilgilerimiz aşagıda yer almaktadır sizlerde tavsiye ettiğimiz oteller ve pansiyonlarda kalabilirsiniz.

Uçuşların iptatal olması ve ucak roter yaptığında veya kötü hava şartlarında uçaklar hem iniş hem kalkış yapamadığında sizlere sunduğumuz en güzel ve fiyatları uygun otelleri derledik ve paylaştık.

Konaklama yapacağı en yakın yerler ve otelleri konaklama açısından iyi yerleri derledik sunduk ve yeni hava alanında pek altarnetif olmamaktadır.

Yeni havaalanı istanbul’un merkezine ortalama 46 kilometre mesefesi bulunmaktadır bazı yolducular bu otellerde altarnetif olarak konaklamaktadır.

İstanbul yeni havaalanı çeveresindeki 10 15 kimetre uzaklıktaki en güzel ve uygun fiyatlı otelleri derledik ve sunduk.

İstanbul Yeni Havalimanı En Yakın Oteller

İstanbul yeni havaalanına en yakın oteller den birtanesi YOTEL – Airport Hotel ve yakınında yer almakta olan Durusu Club Hotel, ve onun ardında Park Inn by Radison Istanbul Odayeri Hotel ve bir başka yakın otel Channel Karaburun Hotel ve bir başka otel Kemer Country Hotel birbaşka otel de Hampton by Hilton İstanbul Kayaşehir Hotel ismini paylaştığımız isimli oteller de konaklama yapabilirsiniz

türkiyenin en büyük hava alanı istanbul’da yapılmıştır ve hizmet vermektedir

Bir cevap yazın