Manavgat Şelalesi

Antalya’nın Manavgat ilçesinde bulunan Manavgat Şelalesi ismini bulunduğu bölgeden almaktadır. Side ilçesinde bulunan doğal güzellik, yerli ve yabancı turistler tarafından büyük ilgi görmektedir.

Antalya ile arasında yaklaşık olarak 80 kilometre olmasına rağmen en çok ziyaret edilen bölgeler arasında ilk sırada yer almaktadır. Manavgat Çayı’nın üzerinde yer alan bölgeye araç kiralayarak kolay, konforlu ve güvenli bir yolculuk yapabilirsiniz.

Antalya’da Gezilecek Yerler

Antalya’da gezilecek yerler dendiğinde akla ilk gelecek olan bölgede mesire yerleri ve kafeler de yer almaktadır. Bölge Antalya sıcağından sonra serinliği ile dikkat çekmektedir.

Yeşillikler içinde size huzur verecek bir bölge olan Manavgat Şelalesi, tatlı su balıklarının hazırlandığı restoranlarıyla da meşhurdur. Alana gitmek için Manavgat ilçesinden geçer ve halkın huzur dolu yaşamına imrenerek hayran kalabilirsiniz.

Antalya Sıcağına Serin Bir Nefes!

Kent gürültüsünden biraz olsun uzaklaşmak ve Antalya sıcağında serin bir nefes almak size iyi gelecekse rotanızı hemen Manavgat Şelalesi’ne çevirebilir ve ülkemizin doğal kaynakları ile bir kez daha gurur duyabilirsiniz. Ufak bir kaçamak için tercih edilecek en ideal adresler arasında yer alan Şelale bölgesine ulaşım kolay ve otopark imkânları oldukça fazladır.

Bir cevap yazın