Mövenpick Hotel Istanbul’da

Canlı müzik ve gurme lezzetler eşliğinde unutulmaz bir yılbaşı yemeği ve ayrıcalıklı konaklama paketleriyle, eğlence ve romantizmi birleştiren rüya gibi bir yılbaşı programı sunuyor.

Şehrin ışıltılı manzarasını tüm güzelliğiyle gözler önüne seren Skyline Club Lounge’ın büyüleyici atmosferinde düzenlenecek yılbaşı yemeği, gece yarısından sonra DJ Murat Eskinazi’nin hareketli ritimleri ve danslarla devam edecek.

Saat 20.30’da başlayacak olan yılbaşı yemeği kişi başı KDV ve limitsiz yerli içki dahil 430 TL’dir. 5 -12 yaş çocuklar için palyaço gösterisi, yüz boyama aktivitesi ve çocuklara özel lezzetlerin ayrı bir salonda sunulduğu açık büfe kişi başı KDV dahil 125 TL’dir.

Heyecan dolu yılbaşı kutlamalarının ardından yeni yılın ilk gününe Mövenpick Hotel Istanbul’un eşsiz konforunda uyanmak isteyenler için hazırlanan, 31 Aralık 2017 tarihinde superior odada iki kişi konaklama, AzzuR Restaurant’ta yılın ilk kahvaltısı ve Wellness Centre’ın ücretsiz kullanımının dahil olduğu yılbaşı konaklama paketi gece başı KDV hariç 120 Euro olup, Skyline Club Lounge’da iki kişilik yılbaşı yemeğinin de dahil olduğu paket gece başı KDV hariç 255 Euro’dur.

Yılbaşı2018
Mövenpick Hotel Istanbul, canlı müzik ve gurme lezzetler eşliğinde unutulmaz bir yılbaşı yemeği ve ayrıcalıklı konaklama paketleriyle, eğlence ve romantizmi birleştiren rüya gibi bir yılbaşı programı sunuyor.

Konuya benzer diğer yazılar...

Bir cevap yazın