Taksim Otelleri + Tavsiye + Firsatları + Fiyat

Taksimde en popüler oteller den en iyisi netistanbul.com ayrıcalığı ile sitemizde yerini almıştır sizde tavsiye edeceklerimiz arasında en popüler otellerden bazılarına sizlere derledik ve düzenledik bu otellerde güzel vakitler geçirebilirsiniz.

Taksim Otelleri fiyat

Fiyat konusunda en uygun fiyatlı otel bulabileceksiniz fıyat aralıkları konusunda 5 yıldızlı 4 yıldız 3 yıldızlı oteller yer almaktadır. ayrıca fiyat aralıkları 500 ile bin tl arasında değimekte oluyor ve özel günler de fiyat iki katına çıkabiliyor size tavsiyemiz özel günlerde önceden randevu ve rezarvasyon yapmanız.


Taksim Otelleri ucuz

Ucuz yollu oteller taksimde bulabilirsiniz uygun ve ucuz yollu otelleri tavsiye etmekteyiz sizde kalacağınız otelleri aşağıdan arayarak fıyat konusunda ve oda tutmak için rezarvasyon yapmalısınız.


Taksim Otelleri, ile sizlere taksimdeki en güzel otellerden bazılarını sitemizde bulabilirsiniz.


Taksim Talimhane Otelleri

Talimhane de bulunan otellerde kalabilirsiniz ve taksim meyda bulunan otelleri de fiyat konusunda arayarak bilgi alabilirsiniz.


Taksim Otelleri 5 Yıldız

Sitemizde 5 yıldız oteller hakkında ziyaretçilerimizi bildirmek için bu sayfada oteller hakkında en geniş kapsamlı bilgileri fiyatları veriyoruz ziyaretçilerimiz.


Taksimdeki oteller listesi

Taksimdeki otellerin en iyilerini listeledik ve otel arayan kişileri bildirmek amacı ile burada derledik sizde otel arıyorsanız aşağıdaki otellere göz atabilirsiniz.


Taksim’de güvenilir oteller

En güvenilir oteller hakkında güvenilir 5 yıldızlı otellerde sıkıntı çıkmamaktadır gönül rahatlı ile başınızı yastığa koyabilirsiniz muşterilerine güven veren 5 yıldızlı otelleri aşağıda görebilirsiniz.


Beyoğlu Otelleri

Taksimdeki oteller de güven içinde tutabilirsiniz odalarınızı ister eşiniz ile ister sevgiliniz isterseniz de arkadalarınız ile güzel vakitler geçirebilirsiniz

Taksim havuzlu oteller

Taksimin bazı otellerinde ister havuza girebilir isterseniz de spa ile rahatlaya bilirsiniz aktivitelerden yararlanabilirsiniz


Taksim Innpera Hotel

Taksimde bulunan Innpera hotel oldukça güvenilirdir ve fiyat konusunda diğerlerinden daha uygundur sizde burada kafanızı yastığa huzur içinde koyabilirsiniz.

Adres : Gümüşsuyu, Sıraselviler Cd. 15a, 34433 Beyoğlu/İstanbul

Telefon: (0212) 252 96 00

Otel Özelikleri : Teraslı restoran, kapalı yüzme havuzu, jakuzi ve sauna imkanları sunan şık tesisdir sizde odaları tutabilirsiniz. ayrıca otelde havuz ve spa dan yararlanabilirsiniz.

Otel çevresindeki popüler yerler

ayasofya Camii, araç ile gidebilirsiniz yaklaşık 17 dakika sürmektedir otobüs tercih ederseniz 27 dakika sürmekte.

Sultan ahmet camii, araç ile ulaşım sağlarsanız 19 dakika sürmekte otobüs tercih ederseniz 26 dakika uzaklıktadır.

Topkapı sarayı, araç ile ulaşım sağlarsanız yaklaşık 26 dakika sürmekte ve otobüs ile 28 dakika sürmektedir

Yakın Çevredeki ulaşım araçları

Metro, 3 dakika yürüme mesafesinde yer almaktadır

Marmaray Yenikapı istasyonu, 16 dakika sürmektedir

Taksim Innpera Hotel Yol Tarifi


Burada sizde yer almak isterseniz iletişim adresimizden ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın