Uludağ Otelleri + Uygun + Fiyat + Fırsatları + Tavsiye

Uludağ otel rehberi ve oteller hakkında bilgileri netistanbul.com ile sizlere derledik en güzel otellerin odalarını tutarak güzel bir gece gerirebilirsiniz.

Uludağ Otelleri fiyat

Uludağın en güzel otellerini sizlere sunduk

ancak fiyat konusunda otellerin yıldınızlarını göre değimektedir ve

fiyat aralıkları hakkında bazı araştırmalarımızı sizlere aktarmak isteriz en düşük 1800 TL ve en yüksek Fıyatları 2500 TL arasında değişmektedir. ayrıca özel günlerde otel fiyatları ikiye katlanabiliyor.

Uludağ Kayak Otelleri

Kayak otelleri rehberimizde sizlere uygun kayaklı oteller hakkında bilgileri aşağıdaki otel rehberimizden bakabilirsiniz

Uludağ oteller açık mı, sorusuna cevamız evet açık ve yılbaşında güzel uludağda tatil yapabilirsiniz

Uludağ Fiyatları 2022

uludağın en uygun fiyatlı otelleri hakkında sizlere sunduğumuz oteller hem uygun hemde 5 yıldızlı olmaktadır yıldızı düşük olan otellerde fiyat düşmektedir

ayrıca özel günlerde örn yılbaşında otel fiyatları 2 katına çıkmakta yapacağınız sizlere tavsiyemiz önceden rezarvasyon yapmanız uygun olarak odalarınızı tutabilirsiniz.

Uludağ Kayak Merkezi

kayak merkezinde güzel vakitler geçirebilirsiniz fiyat konusunda güncellemeler olduğundan fiyat konusunda tavsiyelerimiz vardır kayakmerkezi fiyatları 200 tl arası ile değimektedir

Uludağ Otel Tavsiyeleri

en popüler be uygun oteller aşada yer almıştır sizde tutacağınız otelleri arayak detaylı bilgileri alabilirsiniz

özel günlerde otelde doluluk olduğu için önceden rezarvasyon yaptırmanız da fayda vardır.


Karinna Hotel Uludağ

en popüler otellerden birisi olan karinna otel de yapabileceğiniz aktiviteler; kapalı havuz, kayak okulu, ücretsiz yemekler ve içecekler sunan rahat kayak otellerinden birtanesidir.

Adres : Kirazlı, Uludağ 2. Bölge, 16190 Osmangazi/Bursa

Telefon : (0224) 285 23 60

Otel çevresine yakın yerler Uludağ araç ile 2 saat sürmekte Ulu cami Araç ile 50 dakika sürmekte. Uludağ milli parkı Araç ile 18 dakika mesafededir.


Otel rehberimizde yer almak için iletişime geçiz.

Bir cevap yazın